ARKAS SPOR OKULLARI

Geleceğin sporcuları burada buluşuyor!

Ağaç yaşken eğilir, her yaşta spor…

Fiziksel ve zihinsel olarak gelişiyoruz, dönüşüyoruz. Nasıl görüp, nasıl yaşıyorsak öyle devam ediyoruz. Bebeklikten çocukluğa, çocukluktan gençliğe, bireyden topluma eğitim ve gelişim sürecinin olmazsa olmazı spor…

İlk insandan bugüne 20 bin adımdan bin adıma düşen günlük hareket oranı sağlıksız toplumun sinyallerini veriyor. İşte tam da bu nedenle; hareketin tam zamanı.

Hareket et, spor yap, sağlıklı yaşa bilinci bizi bir yaşam tarzına götürüyor. Yaşam tarzı; görerek, deneyerek, yaparak, süreklilik kazandırılarak oluşuyor.

Arkas Spor Okulları’nda hareketin tam da zamanı. Ağaç yaşken eğilir. Çocuklarımızın spor ile dolu sağlıklı bir yaşam tarzı alışkanlığı kazanmaları için sizinle işbirliği içindeyiz. 3 yaştan 15 yaşa her adımda yanınızdayız.

Arkas Spor Okulları olarak; Spor alanlarının kısıtlı olduğu günümüzün dünyasında çocukların sporla tanışmalarını, enerjilerini atmalarını sağlayacak sağlıklı ve güvenli alanlar yaratıyoruz.

Çünkü hareket sağlık getiriyor, çünkü şimdi hareket etmenin tam zamanı…

Arkas Spor Kulübü

Ana faaliyet branşı voleybol olan kulübümüz, yelken, yüzme, dağcılık ve briç dallarında faaliyet gösteriyor.

Türk sporunun gelişimine katkıda bulunma, sağlıklı sportif nesillerin yetişmesini sağlama, örnek sporcular yetiştirme misyonuyla hareket ederek, Türkiye ve İzmir’deki genç yetenekleri keşfederek alt yapılara kazandırmayı, Türk Milli Takımları’na üst seviyede oyuncular yetiştirmeyi ve kaybolmaya başlayan spor sevgisini tekrar canlandırmayı hedefliyor…

Menü